Легкий сарафан максі з мереживом - блакитний цвет, L (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 57569
1 900 ₴
1 615 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий сарафан максі з мереживом — це ніжний і повітряний варіант для жіночних літніх образів. Однотонний дизайн виглядає елегантно та стримано, а мереживне оздоблення додає витонченості й романтичного настрою.
Модель виконана з легкої сітчастої тканини та доповнена підкладкою для комфорту у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сарафан |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | M - 137см; L - 138см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 119см; L - 120см |
| Застібка | Блискавка |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | L |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | максі |
| Ширина по стегнам | M — 68 см; L - 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 44см; L - 46см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 44см; L - 46см |
- Ціна: 1 615 ₴





