Сарафан із мереживом у квіточку - молочний цвет, S (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 66651
1 780 ₴
1 515 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сарафан із мереживом у квіточку — це ніжний і витончений варіант для літніх образів. Делікатне мереживо додає легкості та романтичності, а акцент на зоні декольте робить модель більш виразною.
Модель має регульовані бретелі, що дозволяють підлаштувати посадку по фігурі, та потайну блискавку збоку для зручності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бретелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | квітковий |
| Довжина виробу, см | S - 143см; M - 143см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Молочний |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | S |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | максі |
| Ширина по стегнам | S - 50см; M - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 38см; M - 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см |
- Ціна: 1 515 ₴





