Довгий жіночий сарафан без бретелей - кремовий цвет, ONE SIZE (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 00021
2 250 ₴
1 915 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довгий жіночий сарафан без бретелей — це витончений і жіночний варіант для літніх образів із акцентом на легкість та елегантність. Однотонна основа доповнена вишитими візерунками, які додають глибини та роблять модель більш виразною.
Сарафан має розкльошений крій, що красиво рухається при ходьбі та формує плавний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бретелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | інше |
| Довжина виробу, см | 120см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Кремовий |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 75% віскоза, 20% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | пляжний |
| Тканина | Віскоза |
| Фасон | подовжений |
| Ширина по стегнам | 68 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 32 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
- Ціна: 1 915 ₴





