Жіночий сарафан в горох із мереживом - м'ятний цвет, L (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 6665
1 780 ₴
1 515 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий сарафан в горох із мереживом — це ніжний і жіночний варіант для легких літніх образів. Класичний принт у горох гармонійно поєднується з делікатним мереживом, яке прикрашає виріз спереду та додає образу витонченості.
Модель має регульовані бретелі та потайну блискавку збоку для зручності у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бретелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | горох |
| Довжина виробу, см | S - 140см; M - 142см; L - 144см |
| Застібка | Блискавка |
| Клас | Середній клас |
| Колір | М'ятний |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | L |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Шовковий сатин |
| Фасон | максі |
| Ширина по стегнам | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
- Ціна: 1 515 ₴





