Шифоновий квітковий сарафан - небесно-блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 826166
1 620 ₴
1 380 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шифоновий квітковий сарафан — це легкий і повітряний варіант для ніжних літніх образів. Прозорий шифон із квітковим принтом створює відчуття легкості та руху, додаючи образу романтичного настрою.
Модель має регульовані бретелі, що дозволяють ідеально підлаштувати посадку, а потайна блискавка збоку забезпечує зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Шифон |
| Тип | Бретелі |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | квітковий |
| Довжина виробу, см | 131см |
| Застібка | Блискавка |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 75% віскоза, 20% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Шифон |
| Фасон | максі |
| Ширина по стегнам | 46 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 42см |
- Ціна: 1 380 ₴





