Гіпюрові жіночі шорти - пудра цвет, L (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 26910
1 190 ₴
1 015 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гіпюрові жіночі шорти — це ніжний і водночас акцентний варіант для стильних літніх образів. Ажурна фактура гіпюру додає легкості та жіночності, роблячи модель особливо ефектною та актуальною.
Короткий розкльошений фасон красиво виглядає на фігурі та забезпечує комфорт у русі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | квітковий |
| Довжина по боковому шву, см | S - 34см; M - 35см; L - 36см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 7см; M - 8см; L - 9см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Пудра |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовну |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Гіпюр |
| Фасон | міні |
| Ширина по стегнам | S - 64см; M - 65см; L — 66 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 34см; L - 35см |
- Ціна: 1 015 ₴





