Легкі спортивні шорти - чорний цвет, L (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 99760
1 120 ₴
955 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкі спортивні шорти — це комфортний варіант для активного дня, тренувань або літніх прогулянок. Тонка тканина забезпечує легкість у носінні та дарує відчуття комфорту навіть у спекотну погоду.
Модель має еластичну резинку в поясі, яка добре фіксується та не сковує рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 28см; M - 29см; L - 29см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 6см; M - 7см; L - 7см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Мікроплащівка |
| Фасон | розширений |
| Ширина по стегнам | S - 60см; M - 64см; L — 68 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
- Ціна: 955 ₴





