Трикотажна спідниця-шорти - сірий цвет, M (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 8832
1 300 ₴
1 110 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трикотажна спідниця-шорти — це зручний і практичний варіант для активних та стильних образів на щодень. Лаконічний однотонний дизайн виглядає акуратно й легко поєднується з різними речами гардеробу.
Модель має резинку в поясі та зав’язки, що дозволяють комфортно відрегулювати посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 36см; M - 36см; L - 36см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 6см; M - 6см; L - 6см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | міні |
| Ширина по стегнам | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 34см; L - 35см |
- Ціна: 1 110 ₴





