Жіночі стрейчові прямі джинси - темно-синій цвет, 36р (є розміри)

- В наявності
- Код: 116837
2 188 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі стрейчові прямі джинси — це комфортна база для щоденних образів, яка поєднує актуальний фасон і зручну посадку. Широкий прямий крій виглядає сучасно та легко вписується в гардероб для різних стилізацій.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має втачний пояс із петлями, що дозволяє доповнювати образ ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 115см; 36 - 115см; 38 - 116см; 40 - 116см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 85см; 36 - 85см; 38 - 86см; 40 - 86см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-синій |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 84% котон, 2% еластан, 14% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стегнам | 34 - 48см; 36 - 50см; 38 - 52см; 40 - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 35см; 36 - 37см; 38 - 39см; 40 - 41см |
- Ціна: 2 188 ₴





