Трендові блакитні джинси Straight - блакитний цвет, 40р (є розміри)

- В наявності
- Код: 15321
1 960 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трендові блакитні джинси Straight — це універсальна модель для сучасних повсякденних образів, яка поєднує актуальний фасон і комфортну посадку. Світлий блакитний відтінок виглядає свіжо та легко комбінується з базовими й акцентними речами гардероба.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має втачний пояс із петлями та класичні врізні кишені спереду й накладні ззаду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 107см; 36 - 107см; 38 - 107см; 40 - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 78см; 36 - 78см; 38 - 78см; 40 - 78см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 40 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 99% котон, 1% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стегнам | 34 - 48см; 36 - 49см; 38 - 50см; 40 - 51см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см |
- Ціна: 1 960 ₴






