Блакитні прямі джинси з кокеткою - блакитний цвет, 38р (є розміри)

- В наявності
- Код: 7429
1 921 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блакитні прямі джинси з кокеткою — це стильний варіант базового деніму з акцентними деталями, які роблять образ більш сучасним і виразним. Світлий блакитний відтінок легко поєднується з різними кольорами гардероба та залишається актуальним у будь-якому сезоні.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має прямий крій, який красиво виглядає на фігурі та забезпечує комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Стиль | Молодіжний |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Тип тканини | Денім |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 108см; 36 - 109см; 38 - 110см; 40 - 111см; 42 - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 82см; 36 - 82см; 38 - 83см; 40 - 84см; 42 - 84см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 38 |
| Розмір на фото | 36 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стегнам | 34 - 50см; 36 - 52см; 38 - 54см; 40 - 56см; 42 - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 36см; 36 - 38см; 38 - 40см; 40 - 42см; 42 - 44см |
- Ціна: 1 921 ₴




