Базові прямі жіночі джинси - небесно-блакитний цвет, 34р (є розміри)

- В наявності
- Код: 11683
2 228 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Базові прямі жіночі джинси — це універсальна основа гардероба, яка завжди виглядає актуально та легко поєднується з різними стилями. Класичний прямий крій створює збалансований силует і підходить для щоденного носіння.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має пояс із петлями, що дозволяє доповнювати образ ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 112см; 36 - 113см; 38 - 114см; 40 - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 85см; 36 - 86см; 38 - 87см; 40 - 88см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 34 |
| Розмір на фото | 36 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 98% котон, 2% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стегнам | 34 - 45см; 36 - 47см; 38 - 49см; 40 - 51см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 35см; 36 - 37см; 38 - 39см; 40 - 41см |
- Ціна: 2 228 ₴



