Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу - молочний цвет, 34р (є розміри)

- В наявності
- Код: 251600
2 089 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу — стильна модель із трендовим ретро-настроєм, яка додає образу витонченості та динаміки. Бахрома по низу виступає акцентною деталлю, роблячи джинси більш виразними та сучасними.
Джинси приталені по фігурі та розкльошуються від коліна, створюючи елегантний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 111см; 36 - 112см; 38 - 113см; 40 - 114см; 42 - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 84см; 36 - 85см; 38 - 86см; 40 - 87см; 42 - 88см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Молочний |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 34 |
| Розмір на фото | 36 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 98% поліестер, 2% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | кльош |
| Ширина по стегнам | 34 - 44см; 36 - 45см; 38 - 46см; 40 - 47см; 42 - 48см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 32см; 36 - 34см; 38 - 36см; 40 - 38см; 42 - 40см |
- Ціна: 2 089 ₴





