Жіночі шоколадні джинси із зав'язками на поясі - коричневий цвет, 34р (є розміри)

- В наявності
- Код: 36760
2 247 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі шоколадні джинси із зав’язками на поясі — стильна модель у теплій гамі, що додає образу вишуканості та затишку. М’який щільний денім приємно облягає фігуру, забезпечуючи комфорт протягом дня.
У поясі замість ременя проходять джинсові шнурівки, що створюють оригінальний акцент.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Денім |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 34 - 111см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 111см; 36 - 111см; 38 - 112см; 40 - 113см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 84см; 36 - 84см; 38 - 85см; 40 - 86см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 34 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стегнам | 34 - 56см; 36 - 58см; 38 - 60см; 40 - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 36см; 36 - 38см; 38 - 40см; 40 - 42см |
- Ціна: 2 247 ₴





