Стильні кюлоти з високою посадкою - кремовий цвет, L (є розміри)

-15%
- В наявності
- Код: 03570
1 700 ₴
1 445 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильні кюлоти з високою посадкою — це легкий і сучасний варіант для жіночних повсякденних образів. Однотонний дизайн виглядає лаконічно та легко комбінується з різними речами гардероба, а вільний крій додає комфорту та легкості рухам.
Модель має високу посадку, еластичну резинку в поясі та зав’язки для зручного регулювання по талії.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 101см; M - 102см; L - 103см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Кремовий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 60% віскоза, 40% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Тканина | Штапель |
| Фасон | кюлот |
| Ширина по стегнам | S - 72см; M - 74см; L - 76см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
- Ціна: 1 445 ₴






