Атласна сукня в горох із мереживом - кремовий цвет, M (є розміри)

-6%
- В наявності
- Код: 2310
1 600 ₴
1 500 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Атласна сукня в горох із мереживом — витончена та жіночна модель із легким романтичним настроєм. Гладка атласна тканина ніжно переливається, а класичний принт у горох у поєднанні з мереживом створює елегантний і водночас чуттєвий образ.
Сукня має довгий силуетний крій, що красиво підкреслює фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Кремовий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | горох |
| Довжина виробу, см | S - 140см; M - 140см; L - 140см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 100% ацетатне волокно |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Атлас |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стегнам | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 42см; M - 44см; L - 46см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см |
- Ціна: 1 500 ₴





