Приталений джемпер у яскраву смужку - фуксія цвет, ONE SIZE (є розміри)

-20%
- В наявності
- Код: 92161
790 ₴
632 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб не піддаватися зимовій нудьзі, додай яскравих фарб у свої повсякденні образи. Стильний джемпер у яскраву смужку – саме те, що тобі потрібне!
Модель приталена, повністю виконана з машинної в'язки в дрібний рубчик, прикрашена горизонтальними кольоровими смужками. Краї довгих рукавів і прямого низу доповнені тонкою вшитою резинкою, а кругла горловина обшита вузькою в'язаною окантовкою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Фуксія |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Весна |
| Стиль | Повсякденний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джемпер |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | 45 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Універсальний | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 29 см |
- Ціна: 632 ₴







