Жіночий кроп-топ з короткими рукавами-ліхтариками блакитний

- В наявності
590 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Блакитний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Вид виробу | Топ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22073 |
| Довжина виробу | S - 44,5 см; M - 45 см - спереду; S - 47,5 см; M - 48 см - ззаду |
| Довжина рукава | S - 32,6 см; M - 33 см |
| Матеріал | Льон-штапель |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Льон штапель |
| Ширина під проймами | S - 46 см; M - 48 см |
- Ціна: 590 ₴










