Укорочена жіноча футболка коричнева з декоративними ґудзиками спереду

- В наявності
386 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Склад | 100% поліестер |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35378 |
| Довжина виробу | S - 44,5 см; M - 45 см - спереду; S - 45 см; M — 45,5 см — ззаду |
| Довжина рукава | S - 20,5 см; M - 21 см |
| Матеріал | Трикотаж текстурний |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Трикотаж текстурний |
| Ширина під проймами | S - 40 см; M - 42 см |
- Ціна: 386 ₴





