Жіноча футболка oversize молочна зі швом на спині

- В наявності
683 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Молочний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 95% бавовна, 5% спандекс |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35558 |
| Довжина виробу | 70 см |
| Довжина рукава | 24 см |
| Матеріал | Супрем |
| Розміри | size1 |
| Тканина | Супрем |
| Ширина під проймами | 62 см |
- Ціна: 683 ₴







