Жіноча смугаста сорочка з короткими рукавами чорна

- В наявності
1 090 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Склад | 70% поліестер, 28% віскоза, 2% еластан |
| Вид виробу | Сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35362 |
| Довжина виробу | 74 см - спереду; 77 см - ззаду |
| Довжина рукава | 26 см |
| Матеріал | Костюмна тканинна |
| Малюнок тканини | смужка широка |
| Розміри | size1 |
| Тканина | Костюмна |
| Ширина під проймами | 65 см |
- Ціна: 1 090 ₴





