Жіночі короткі шорти з костюмки сірого кольору

- В наявності
690 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Склад | 70% поліестер, 28% віскоза, 2% еластан |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22093 |
| Довжина по боковому шву | 55 см |
| Довжина по внутрішньому шву | S - 25 см; M - 25,9 см; L - 25,8 см |
| Матеріал | Костюмна тканинна |
| Розміри | S, M, L |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Костюмна |
| Ширина поясу | S - 35 см; M - 37 см; L - 39 см |
| Ширина по стегнам | S - 55 см; M - 57 см; L - 59 см |
- Ціна: 690 ₴






