Довга літня сукня з ажурної в`язки світло-молочна в чорну смужку

- В наявності
1 490 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 50% бавовна, 50% акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102340 |
| Довжина виробу | 132 см |
| Колір | св.молочний |
| Матеріал | Пряжа |
| Розміри | M |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина по стегнам | 40 см |
| Ширина по талії | 35 см |
| Ширина під проймами | 35 см |
- Ціна: 1 490 ₴










