Літня сукня міді без рукавів молочна з червоними квітами

- В наявності
1 390 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Молочний |
| Склад | 100% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35416 |
| Довжина виробу | 110 см - спереду; S - 105 см; M - 104,5 см; L - 104 см |
| Матеріал | Штапель |
| Малюнок тканини | квіти червоні |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Штапель |
| Ширина по стегнам | S - 53 см; M - 55 см; L - 57 см |
| Ширина по талії | S - 35 см; M - 37 см; L - 39 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см; L - 46 см |
- Ціна: 1 390 ₴








