Укорочена жіноча вишиванка з відкритими плечима шоколадна з молочними квітами

- В наявності
1 772 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35578 |
| Довжина виробу | 27 см - спереду; 18 см - ззаду |
| Довжина рукава | S - 65 см; M — 65,5 см |
| Колір | Шоколадний |
| Матеріал | Льон |
| Оздоблення | оздоблення шоколадне |
| Малюнок тканини | меланж |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Лён |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см |
- Ціна: 1 772 ₴






