Довга літня сукня в горошок зелена без рукавів

- В наявності
990 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Склад | 78% віскоза, 20% поліестер, 2% еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35587 |
| Довжина виробу | 135 см |
| Матеріал | Креп |
| Малюнок тканини | горох |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Креп |
| Ширина по стегнам | S - 50 см; M - 52 см |
| Ширина по талії | S - 35 см; M - 37 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см |
- Ціна: 990 ₴








