Укорочена літня блуза з відкритими плечима оливкова

- В наявності
790 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Оливковий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 78% віскоза, 20% поліестер, 2% еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35589 |
| Довжина виробу | 26 см - спереду; 13 см — ззаду (без зав'язок) |
| Довжина рукава | S - 64см; M — 64,5 см |
| Матеріал | Креп жатий |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Креп жатий |
| Ширина під проймами | S - 41 см; M - 43 см |
- Ціна: 790 ₴





