Жіночі костюмні штани світло-сірі зі складками вгорі

- В наявності
1 090 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 70% поліестер, 28% віскоза, 2% еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22271 |
| Довжина по боковому шву | 112 см |
| Довжина по внутрішньому шву | S - 81 см; M - 80,5 см; L - 80 см |
| Колір | св.сірий |
| Матеріал | Костюмна тканинна |
| Розміри | S, M, L |
| Сілует | Трапецієвидний |
| Тканина | Костюмна |
| Ширина поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина по стегнам | S - 50 см; M - 52 см; L - 54 см |
- Ціна: 1 090 ₴









