Жіночий в`язаний кардиган короткий сірий з поясом

- В наявності
1 390 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардиган короткий
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Склад | 100% акрил |
| Вид виробу | Кардиган |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102432 |
| Довжина виробу | 73 см |
| Довжина рукава | 50 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Розміри | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 60 см |
- Ціна: 1 390 ₴









