Коротка святкова сукня з молочного мережива

- В наявності
492 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 54% поліамід, 25% бавовна, 21% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 69114 |
| Довжина виробу | S - 91,5 см; M - 91,5 см; L - 92 см - спереду; S - 90,5 см; M - 90,5 см; L - 91 см - ззаду |
| Колір | Молочний |
| Матеріал | Гіпюр |
| Розміри | S, M, L |
| Сілует | Трапецієвидний |
| Тканина | Гіпюр |
| Ширина по стегнам | S - 44см; M - 46,5 см; L - 49 см |
| Ширина по талії | S - 41 см; M - 43 см; L - 45 см |
| Ширина під проймами | S - 38 см; M - 40 см; L - 42 см |
- Ціна: 492 ₴








