Літня блуза на запах сіра з короткими рукавами

- В наявності
635 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Силует | Прямий |
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35106 |
| Довжина виробу | S-M - 45 см; L-ХL - 46 см |
| Довжина рукава | S-M — 40,5 см; L-ХL - 41 см |
| Матеріал | Льон |
| Розміри | L-XL |
| Тканина | Лён |
| Ширина під проймами | S-M - 46 см; L-ХL - 50 см |
- Ціна: 635 ₴







