Жіночий літній костюм молочний з жилеткою і штанами

- В наявності
666 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Молочний |
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 69130 |
| Довжина верху | S - 49,5 см; M - 50 см; L - 50,5 см - спереду; 44 см - ззаду |
| Довжина низу | S - 109 см; M - 110 см; L - 111 см - по бічному шву; S - 78,5 см; M - 79 см; L - 79,5 см - по внутрішньому шву |
| Матеріал | Льон |
| Розміри | S, M |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Лён |
| Ширина поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина по стегнам | S - 47 см; M - 49 см; L - 51 см |
| Ширина під проймами | S - 41 см; M - 44 см; L - 45 см |
- Ціна: 666 ₴







