Довге літнє плаття на тонких бретелях чорне з ефектом Tie-Dye

- В наявності
357 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Склад | 95% бавовна, 5% спандекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22077 |
| Довжина виробу | 126 см |
| Матеріал | Супреми "варій" |
| Малюнок тканини | варена |
| Розміри | S, M, L |
| Сілует | Трапецієвидний |
| Тканина | Супрем |
| Ширина по стегнам | S - 50 см; M - 52 см; L - 54 см |
| Ширина по талії | S - 41 см; M - 43 см; L - 45 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см; L - 46 см |
- Ціна: 357 ₴







