Жіноча укорочена футболка темно-шоколадного кольору

- В наявності
490 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 95% бавовна, 5% спандекс |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35579 |
| Довжина виробу | 50 см |
| Довжина рукава | S - 21 см; M - 21,5 см; L - 22 см |
| Колір | т.шоколадний |
| Матеріал | Супрем |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Супрем |
| Ширина під проймами | S - 40 см; M - 42 см; L - 44 см |
- Ціна: 490 ₴







