Довга літня сукня на тонких бретелях темно-шоколадна з драпіруванням на грудях

- В наявності
990 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 95% бавовна, 5% спандекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35574 |
| Довжина виробу | 122 см - спереду; 120 см - ззаду |
| Колір | т.шоколадний |
| Матеріал | Віскоза |
| Малюнок тканини | меланж |
| Розміри | S, M |
| Тканина | Віскоза |
| Ширина по стегнам | S - 42 см; M - 44 см |
| Ширина по талії | S - 34см; M - 36 см |
| Ширина під проймами | S - 35 см; M - 37 см |
- Ціна: 990 ₴






