Жіноча сорочка oversize молочна з рожевими трояндами

- В наявності
1 090 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Молочний |
| Силует | Прямий |
| Склад | 100% бавовна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22253 |
| Довжина виробу | 70 см - спереду; 73 см - ззаду |
| Довжина рукава | 52,5 см |
| Матеріал | Муслін |
| Малюнок тканини | принт чорний |
| Розміри | size1 |
| Тканина | Муслін |
| Ширина під проймами | 61 см |
- Ціна: 1 090 ₴





