Жіночий літній костюм лляний зі спідницею і топом бежевий

- В наявності
1 490 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22268 |
| Довжина верху | 50 см |
| Довжина низу | 95 см |
| Матеріал | Льон |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Лён |
| Ширина поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина по стегнам | S - 49 см; M - 51 см; L - 53 см |
| Ширина під проймами | S - 43 см; M - 45 см; L - 47 см |
- Ціна: 1 490 ₴








