Жіноча літня сукня максі молочна з шоколадними бретелями

- В наявності
1 390 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Молочний |
| Склад | 55% льон, 45% віскоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35598 |
| Довжина виробу | 122 см - спереду; 112 см - ззаду |
| Матеріал | Льон |
| Розміри | S, M, L |
| Тканина | Лён |
| Ширина по стегнам | S - 58 см; M - 60 см; L - 62 см |
| Ширина по талії | S - 44см; M - 46 см; L - 48 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см; L - 46 см |
- Ціна: 1 390 ₴






