Утеплене худі на блискавці - чорний цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 7316
1 430 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Утеплене худі на блискавці — це поєднання комфорту, тепла й стилю в одному виробі. Модель виконана з м’якої тканини з плюшевим начісом усередині, що чудово утримує тепло та забезпечує затишок у прохолодну погоду. Однотонний дизайн робить худі універсальним елементом базового гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид толстовок | Худі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Худі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 66см; M - 66см; L — 66 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 72см; L - 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 43см; M - 45см; L - 47см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Зима |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 62см; L - 64см |
- Ціна: 1 430 ₴





