Котонова вітровка зі вставками з еко-шкіри - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 51025
2 070 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котонова вітровка зі вставками з екошкіри — стильна та практична модель для міжсезоння, яка поєднує комфорт і сучасний дизайн. Виріб має вільний прямий крій та вкорочену довжину, що виглядає актуально й легко вписується в повсякденний гардероб. Опущені пройми додають розслабленості силуету, а щільний котон добре тримає форму.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Куртка |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Тканина | Котон |
| Фасон | з коміром |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63 см |
- Ціна: 2 070 ₴





