Спортивний костюм із рваними елементами на штанах і худі - червоний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 31151
2 780 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний костюм із рваними елементами на штанах і худі — трендова модель у сміливому street-style виконанні. Декоративні потертості та відкриті шви додають образу бунтарського характеру та роблять комплект максимально виразним і сучасним.
Худі застібається на блискавку та доповнене капюшоном для комфорту.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 64см; M — 64 см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 81см; M - 81см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 50см; M - 50см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина по стегнам | S - 60см; M - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M — 38 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 66см; M — 67 см |
- Ціна: 2 780 ₴





