Широкі джинси Palazzo із затяжками на поясі - сірий цвет, 40р (є розміри)

- В наявності
- Код: 9835
2 230 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкі джинси Palazzo із затяжками на поясі — стильна та сучасна модель із акцентом на комфорт і трендовий силует. Широкі прямі штанини створюють ефект легкості, візуально подовжують ноги та додають образу розслабленої елегантності. Лаконічний дизайн робить модель універсальною для щоденного гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 114см; 36 - 114см; 38 - 114см; 40 - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 84см; 36 - 84см; 38 - 84см; 40 - 85см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 40 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стегнам | 34 - 56см; 36 - 58см; 38 - 60см; 40 - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 36см; 36 - 38см; 38 - 40см; 40 - 42см |
- Ціна: 2 230 ₴





