Трикотажна футболка-поло з ґудзиками - коричневий цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 107860
1 060 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трикотажна футболка-поло з ґудзиками — стильна базова модель із сучасним акцентом на комфорт і лаконічність. Однотонний дизайн виглядає універсально, а формат поло додає образу стриманої елегантності.
Футболка має вільний прямий крій з опущеними плечима, що створює розслаблений силует і забезпечує зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 54см; L - 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 36см; L - 37см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
- Ціна: 1 060 ₴





