Однотонна футболка з мереживом - чорний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 26100
1 260 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однотонна футболка з мереживом — базова модель із ніжним акцентом, що додає образу жіночності та легкості. Лаконічний дизайн виглядає стримано, а мереживо робить річ більш витонченою та особливою.
Футболка має вільний прямий фасон із опущеними проймами, що створює розслаблений силует і забезпечує комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 69см; M - 69см; L - 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 48см; M - 48см; L - 48см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 22см; M - 22см; L - 22см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
- Ціна: 1 260 ₴





