Спортивні штани з подвійним поясом - молочний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 9283
1 440 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивні штани з подвійним поясом — трендова модель у стилі baggy, що поєднує максимальний комфорт і актуальний силует. Об’ємний крій створює розслаблений настрій образу, а деталі додають виробу стильного характеру.
Штани мають фасон baggy із подвійним поясом: резинка забезпечує зручну посадку, а зав’язки дозволяють регулювати об’єм.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 78см; M - 79см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стегнам | S - 60см; M - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см |
- Ціна: 1 440 ₴





