Смугастий лонг з комірцем поло - темно-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 251154
1 340 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смугастий лонг із комірцем поло — стильна базова річ, що поєднує спортивні мотиви та комфортний крій. М’який трикотаж приємно лягає на тіло й забезпечує комфорт протягом усього дня, а контрастні смуги додають образу динамічності та свіжості.
Модель виконана у прямому вільному фасоні, що дарує свободу рухів і виглядає невимушено.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | 67 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-коричневий |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Тканина | Трикотаж |
| Універсальний | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 57 см |
- Ціна: 1 340 ₴





