Вільний костюм із сорочки та пишної спідниці із мереживними вставками - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 33300
2 580 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вільний костюм із сорочки та пишної спідниці з мереживними вставками — це ніжне та виразне стильне рішення для жіночних образів. Однотонна основа виглядає стримано, а делікатне мереживо додає романтичного акценту та легкості.
Сорочка з подовженою спинкою застібається на ґудзики по планці, а мереживні вставки на рукавах підкреслюють витонченість моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 67 см |
| Довжина по боковому шву, см | 98см |
| Довжина по спинці, см | 74 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Пудра |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% віскоза, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Віскоза |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнам | 84 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
- Ціна: 2 580 ₴





