Костюм із блузи на запах та штанів палаццо - блакитний цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 0016
2 380 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм із блузи на запах та штанів палаццо — це витончене стильне рішення для легких і жіночних образів. Напівпрозора, повітряна тканина додає образу легкості та елегантності, роблячи його доречним як для повсякденних виходів, так і для особливих моментів.
Блуза на запах з асиметричним низом красиво підкреслює силует і дозволяє регулювати посадку по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | M - 70см; L - 70см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 104см; L - 104см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 76см; L - 75см |
| Застібка | Зав’ язки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 70% поліестер, 30% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Поліестер |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнам | M - 80см; L - 82см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 37см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 43см; L - 45см |
- Ціна: 2 380 ₴





