Костюм із сорочки та шортів із в'язаною накидкою - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 6161
1 900 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм із сорочки та шортів із в’язаною накидкою — це легке та багатошарове стильне рішення для теплих днів і відпочинку. Однотонний дизайн виглядає стримано й сучасно, а вільний крій забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сорочка з довгими рукавами застібається на ґудзики та має подовжену спинку, що красиво лягає по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 65 см |
| Довжина по боковому шву, см | 36 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 8 см |
| Довжина по спинці, см | 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Бавовна+В'язка |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнам | 66 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 65 см |
- Ціна: 1 900 ₴





