Двошаровий приталений лонг - чорний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 16676
900 ₴
+380 (97) 212-06-39
Только письменно Viber или Telegram
- +380 (97) 212-06-39Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двошаровий приталений лонг — стильна та комфортна базова модель, що поєднує простоту крою й бездоганну посадку. Завдяки еластичній двошаровій тканині виріб приємно облягає тіло, добре тягнеться та зберігає форму, забезпечуючи комфорт протягом усього дня.
Модель має класичну круглу горловину, довгі рукави й акуратний прямий низ, що додає універсальності та дозволяє легко поєднувати лонг із різними речами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 55см; L - 56см; XL - 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 73см; L - 73см; XL - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 53см; M - 53см; L - 53см; XL - 53см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 57% поліестер, 40% віскоза, 3% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 39см; M - 41см; L - 43см; XL - 45см |
- Ціна: 900 ₴





